Přidružení členové

 

AIR PRODUCTS s.r.o.

Společnost Air Products je největším světovým výrobcem vodíku a je aktivní ve všech částech vodíkového řetězce především výroby, distribuce a skladování.

Danfoss s.r.o.

Společnost Danfoss A/S je dánská výrobní společnost, která zaměstnává přes 40 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Danfoss je světovou jedničkou v realizaci technologií, které umožňují vytvářet lepší budoucnost.

Eaton

Eaton je společnost zabývající se inteligentním řízením energie, jejímž cílem je zlepšovat kvalitu života a chránit životní prostředí pro obyvatele na celém světě. Řídíme se naším závazkem podnikat správně, pracovat udržitelně a pomáhat našim zákazníkům hospodařit s energií ─ dnes i v budoucnu. Využíváním globálních trendů růstu elektrifikace a digitalizace urychlujeme přechod naší planety na obnovitelnou energii, pomáháme řešit nejnaléhavější světové výzvy v oblasti řízení energie a děláme, co je nejlepší pro naše zúčastněné strany a celou společnost.

EUROWATER, spol. s r.o.

Upravujeme vodu! Svým zákazníkům nabízíme řešení úpravy vody, která jim zajišťují bezpečný denní přísun požadované kvality a množství vody a zároveň vyžadují co nejmenší spotřebu zdrojů s minimálním dopadem na životní prostředí. Chceme být hodnotným dodavatelem inteligentních a spolehlivých řešení úpravy vody a preferovaným partnerem pro náročné a na kvalitu orientované zákazníky.

GENTEC CHP s.r.o.

Jsme významným českým výrobcem kogeneračních, mikrokogeneračních a trigeneračních jednotek na zemní plyn, bioplyn a jiná paliva. Vedení společnosti, vývojové centrum a výroba sídlí v Brně, významném centru vědy, výzkumu a inovativních technologií. Při vývoji a výrobě kogeneračních jednotek klademe důraz na spolehlivost, flexibilitu a funkčnost konstrukčního řešení. Stejně tak je pro nás důležité férové jednání a partnerský přístup.

HGN Power CZ s.r.o.

Jsme česká společnost se sídlem v Praze podnikající na poli obchodu s elektrickou energií. Naše společnost je složena z týmu zkušených obchodníků s elektrickou energií, kteří se na trhu pohybují již řadu let. V rámci trhů s elektrickou energií pak působíme v několika zemích Evropy. Jsme přesvědčeni, že vodík, jakožto nejběžnější prvek, bude hrát nezastupitelnou roli při hledání nových energetických zdrojů v blízké buducnosti. V tuto chvíli sledujeme vývoj vodíkových technologií jak v rámci stacionárních, tak i mobilních využití.

Hydrogen Institute CZ, s.r.o.

Hydrogen Institute CZ, s.r.o. je společnost, která již více než 15 let pracuje v oblasti jaderné energetiky, vodních děl a elektráren jako nositel nebo spolupracovník při vytváření modelů struktur a systémů, odborných analýz a analýz komerčního zpracování, zemním plynem a LPG, přípravy a provozování projektů v oblasti obnovitelných zdrojů energie a přípravy dokumentace.

Pražská plynárenská a.s.


Společnost Pražská plynárenská patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele energií, spolehlivě zásobuje bezmála 420 tis. odběrných míst. I když je historie Pražské plynárenské nedílně spjata zejména s Prahou a kořeny plynárenství lze v hlavním městě vysledovat až do roku 1847, dnes společnost spolehlivě dodává energie a poskytuje zákazníkům své služby po celé České republice. Obchoduje se zemním plynem na základě licence č. 241218964 vydané Energetickým regulačním a s elektřinou na základě licence č. 141015380 vydané týmž úřadem.

PwC Česká republika, s.r.o.

Jsme PwC. Pomůžeme vašemu byznysu v oblasti strategického poradenství, auditu, daní, nebo práva, ať už jde o vodíkové technologie, firemní transakce nebo kybernetickou bezpečnost. V naší nové globální strategii The New Equation jsme se zavázali k transformaci našeho obchodního modelu, abychom dekarbonizovali náš hodnotový řetězec, zvýšili transparentnost a podpořili vývoj robustních rámců a standardů ESG reportingu. Na základě naší strategie budovat důvěru k naším partnerům a poskytovat trvalé výsledky jsme se odhodlali jít příkladem. Proto jsme přijali závazek dosáhnout do roku 2030 klimatické neutrality.

Rév Group s.r.o.

Firma Rév Group s.r.o. je obchodní společnost působící na trhu již od roku 1998 jakožto člen skupiny Rév Group, jež výhradně zastupuje renomovanou firmu Luxfer Gas Cylinders ve Střední a Východní Evropě. Společnost se zaměřuje na dovoz a prodej kvalitních hliníkových, kompozitních a ocelových tlakových nádob na průmyslové a speciální plyny, které dosahují ukázkových výsledků v oblasti spolehlivosti a bezpečnosti v různých průmyslových aplikacích. Významnou složku sortimentu tvoří lahve na alternativní pohon ve formě zemního plynu (CNG) a vodíku. Firma poskytuje kompletní vodíkový systém na pohon autobusů a těžkých nákladních vozů a nabízí lahve a svazky na přepravu a skladování vodíku.

Siemens Energy, s.r.o.

SIEMENS – ENERGY je firma s celosvětovou působností, která vyrábí, dodává a instaluje produkty a technologie pro výrobu a distribuci energie. Jsme výrobce a dodavatel plynových turbín schopných spoluspalování vodíku nyní až do 75% obj., v horizontu několika let předpokládáme 95 - 100% obj. vodíku. Jsme výrobce a dodavatel velkokapacitních elektrolyzérů Silyzer 300 s výkonem 17.4 MW, 300 kg H2 / hod. Podílíme se na vývoji a realizaci mnoha pilotních projektů využití H2 v energetice po celém světě.

SVÚM a.s.

SVÚM a.s. je jednou z nejvýznamnějších výzkumných organizací v České republice a specializuje se na základní a aplikovaný výzkum a vývoj kovových materiálů (železné a neželezné kovy), plastů a kompozitů. Má akreditované laboratoře a zkušebny s rozsáhlým zaměřením na průmyslové obory letectví, automotive, železniční průmysl, energetiku a strojírenství. Spolupracuje na výzkumných projektech v České republice i v zahraničí v rámci výzev ministerstev ČR, TAČR a mezinárodních projektů Evropské unie (COST, EUREKA, EUROSTARS, HORIZON 2020 atd.). SVÚM a.s. sídlí ve Vědeckotechnickém parku SVÚM a.s. v Tovární 2053, v Čelákovicích.

TÜV SÜD Czech s.r.o.

TÜV SÜD je důvěryhodným partnerem v otázkách řešení bezpečnosti, zabezpečení a udržitelnosti. Již 150 let svým partnerům a zákazníkům přinášíme přidanou hodnotu prostřednictvím komplexního portfolia v oblasti certifikací, inspekcí, testování a znalostních služeb. V současnosti máme více než než 25 000 zaměstnanců ve více než 1 000 lokalitách. Naši odborníci se zajímají o technologie a inspirují se možnostmi, které vaše podnikání nabízí. Sjednocuje nás to, že si myslíme, že technologie by měly zlepšovat životy lidí, a spolu s našimi zákazníky se snažíme předvídat technologický vývoj a těžit z něj.

Zásilkovna

Zásilkovna je ryze český franšízový logisticko-technologický projekt Simony Kijonkové, který vznikl v roce 2010. Od té doby se vypracoval mezi nejúspěšnější společnosti v Česku, které poskytují komplexní logistické služby pro internetové obchody. Zásilkovna je součástí 14 společností holdingu Packeta, který působí v 8 zemích, do 33 zemí doručuje.

ZEBRA GROUP s.r.o.

Společnost ZEBRA GROUP s.r.o. je nejmladší automobilka v České republice. Soustředí se na vývoj a vlastní výrobu víceúčelových užitkových vozidel s celkovou hmotností zatím do 3,5 tuny, která nabízí prvotřídní technickou funkčnost se širokou škálou nástaveb pro různá využití.

European Union
Project "Česká vodíková technologická platforma 2023" CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_369/0025119
Is co-financed by the European Union