EUROWATER, spol. s r.o.

EUROWATER, spol. s r.o.

Ve společnosti EUROWATER (Silhorko-Eurowater) od roku 1936 vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme spolehlivé průmyslové úpravny vod, tj. kompletní řešení do široké škály průmyslových a aplikačních oblastí. Naše úpravny vod jsou kvalitní zařízení s dlouhou životností a vysokou spolehlivostí provozu. Základem jsou důkladné znalosti úpravy vody, teoretické i praktické, spolu s osvědčenými a uznávanými technologiemi a komponenty.

Nejdůležitější položky portfolia standardních produktů EUROWATER: tlakové filtry (standardní, nerezové), změkčovače, automatické iontoměničové demineralizátory, mixbedy, reverzní osmózy (standardní, kompaktní, dvoustupňové), elektrodeionizační zařízení, odplyňovače.

V rámci vodíkových technologií jsou standardně dvě oblasti použití upravené vody: demineralizovaná voda  nutná pro elektrolytické procesy a upravená voda pro chladící systémy. Pro oba případy můžeme nabídnout standardizovaná řešení již úspěšně uplatněná v různých produkčních provozech (např. Hydrogenics/Cummins, Stiesdal PtX Technologies, Hydrogen Pro).

S celou skupinou EUROWATER můžeme nabídnout sdílení zkušeností zejména s kolegy z Dánska, Belgie, Norska a Německa. V těchto zemích již řada našich zařízení pro úpravu vody úspěšně nalezla svoje uplatnění v konkrétních projektech.

Tomáš Veverka, Sales and Operations Manager
EUROWATER, spol. s r.o.
Ovčárecká 499, 280 02 Kolín - Sendražice, Czech Republic
Mobil: +420 774 578 560
E-mail:
www.eurowater.cz

European Union
Project "Česká vodíková technologická platforma 2023" CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_369/0025119
Is co-financed by the European Union