STROJON s.r.o.

STROJON s.r.o.

Společnost STROJON s.r.o. byla založena v roce 1990 na zelené louce. Původně měla jen pět zaměstnanců. Postupnými investicemi do rozvoje firmy jsme se rozrostli a v současné době navrhujeme a vyrábíme výrobky do celého světa. Dodáváme firmám jako např. PKN Orlen, Siemens, Linde, RWE, ČEZ, Technip, Howden, Doosan, atd. Stále ale řídíme firmu tak, abychom jí neustále rozvíjeli a mohli jí předat dalším generacím.

Firma vyrábí tlakové nádoby, výměníky, filtry a další aparáty v nejvyšší možné kvalitě. Její výrobky jsou ve shodě s požadavky normy ISO 9001, ASME (U designator), TRCU 032/2013, AD 2000 Merkblatt a směrnice PED (modul H1). Firma má bohaté zkušenosti s konstrukcí a výrobou aparátů z uhlíkových, žáruvzdorných i korozivzdorných ocelí, které pracují za širokého teplotního rozpětí a s rozličnými médii, včetně vodíku.

Vodík je vnímán jako budoucnost v energetice a v dopravě. Firma chce využít své zkušenosti a znalosti k rozvoji potřebné infrastruktury. Má za sebou celou řadu projektů spojených s vodíkovým hospodářstvím, od zásobníků až po reaktory.

Jejich motto zní: "jsou partnerem, na kterého se lze spolehnout".

STROJON s.r.o.
Dělnická 535, Pardubice
Tel.: +420 724794468
E-mail:
https://www.strojon.cz/