04262018čt

Členové platformy

UNITED HYDROGEN, a.s.

UnitedHydrogenhttp://www.unitedhydrogen.cz/

O SPOLEČNOSTI

  • Společnost UNITED HYDROGEN, a.s. (IC: CZ28216580) byla založena v roce 2007 a jejím jediným akcionářem je společnost SI Corporate Finance, a.s. (www.sicf.cz).
  • Ve společnosti UNITED HYDROGEN, a.s. si klademe za cíl, stát se významným hráčem na poli produkce vysoce kvalitního vodíku a aktivně se účastnit rozvoje vodíkového hospodářství v České republice a Evropské unii.
  • V roce 2007 jsme se stali členy České vodíkové technologické platformy (HYTEP), jejíž vznik byl iniciován ministerstvem průmyslu a obchodu ČR jako nástroj k podpoře vzájemné informovanosti subjektů působících v oblasti vodíkových technologií a koordinace aktivit souvisejících s rozvojem těchto aplikací.
  • Své ambice opíráme o zkušenosti získané z majetkové účasti v americké společnosti General Hydrogen Of Tennessee (GHT), která se zabývá výrobou vodíku čištěním odpadních plynů v chemickém průmyslu již řadu let.

V současnosti patří mezi naše nejbližší plány v rámci rozvoje vodíkového hospodářství v ČR a EU zejména podpořit prvotní vznik trhu s vodíkem v komerčním a residenčním segmentu podporou vývoje a zaváděním na trh menších aplikací s využitím vodíku jako jsou mobilní systémy záložní energie v telekomunikacích, využití vodíku jako záložní energie pro rezidenční segment, spolupráce s producenty jiných alternativních energií a návaznost na jejich technologie a v rámci těchto aktivit také zastoupení výrobců vodíkových systémů pro ČR či EU region.

KONTAKTY:

UNITED HYDROGEN, a.s.

Václavské náměstí 832/19
110 00 Praha 1, Czech republic
http://www.unitedhydrogen.cz/

MARTIN FIŠER

Telefon: +420 222 242 118-120
Fax: +420 222 242 117
Email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.