Dräger Safety s.r.o.

Dräger Safety s.r.o.

Společnost Dräger je přední světovou společností ve vývoji, výrobě, prodeji a servisu produktů v oboru bezpečnostní a zdravotnické techniky. Jedná se o rodinnou společnost založenou v roce 1889 se sídlem v německém Lübecku působící globálně ve více než 50 zemích světa. V České republice působí od roku 1994.

V Dräger Safety s.r.o. poskytujeme poradenství, prodej a servis produktů v oboru bezpečnostní techniky. Naše široké portfolio produktů pro bezpečnost práce zahrnuje výrobky pro ochranu dýchacích cest, přístroje pro detekci alkoholu a drog a inženýrská řešení vytvořená na zakázku, stejně jako osobní ochranné pracovní prostředky, servis a školení a řešení pro detekci plynu, jak přenosná, tak stacionární.

V rámci vodíkových technologií se zaměřujeme na bezpečnost v rámci produkce, skladování, přepravy a využití vodíku. Na problematiku pohlížíme komplexně od detekce primárního úniku, přes jeho lokalizaci až po detekci vodíkového plamene. K tomu využíváme produkty stacionární i přenosné detekce plynů, kdy každé řešení tvoříme zákazníkovi na míru.

Díky letitým zkušenostem v oboru detekce plynů a plamene, které globálně sdílíme, jsme tím pravým partnerem pro bezpečnost Vašich projektů.  

 

Dräger Safety s.r.o.

Adresa: Obchodní 124, 251 01 Čestlice, Česká republika

Telefon: +420 234 660 260

Email:

Web: Dräger Safety s.r.o. – Vaše bezpečnost práce je naší prioritou (draeger.com)