Firma Kolibrik.net uzavřela spolupráci s Gamry Instruments

Firma Kolibrik.net uzavřela spolupráci s Gamry Instruments

Česká firma Kolibrik.net prošla výraznou transformací zaměřenou na vylepšení měřící technologie pro vodíkové technologie. Klíčovým krokem v této proměně je nová spolupráce s americkou firmou Gamry Instruments, která nyní začleňuje vysokoproudé potentiostaty a impedanční analyzátory od Kolibrik.net do svého portfolia. Tato spolupráce zdůrazňuje nejen kvalitu produktů Kolibrik.net, ale i získanou důvěru na mezinárodním trhu.

Společnost Kolibrik.net, specializující se kromě elektronických komponent pro vodíkové technologie také na vývoj a výrobu měřících a testovacích zařízení, prošla v posledním roce pozoruhodnou transformací. Změna zahrnovala nejen estetický facelift prostřednictvím nového loga a designu produktů, ale také důrazný krok směrem k dosažení špičkové úrovně v oblasti měřící technologie.

Jedním z klíčových prvků této transformace bylo intenzivní úsilí věnované vylepšení měřících a testovacích zařízení, které Kolibrik.net nabízí. Společnost se zaměřila na inovace a technologické pokroky, aby poskytla zákazníkům nejmodernější a nejspolehlivější produkty na trhu.

Již nyní můžeme vidět plody této snahy ve formě uzavření významné spolupráce s americkou firmou Gamry Instruments. Kolibrik.net nyní dodává vysoko proudé potentiostaty a impedanční analyzátory vodíkových článků a elektrolyzérů jako doplněk do portfolia Gamry Instruments. Tato spolupráce svědčí nejen o kvalitě produktů Kolibrik.net, ale také o uznání a důvěře, kterou si firma získala na mezinárodním trhu.

Pan Jiří Libra, generální ředitel Kolibrik.net, sděluje: "Jsme nadšení z této nové etapy naší firmy. Transformace, kterou jsme za poslední rok prošli, nám umožnila posunout se na vyšší úroveň a dosáhnout partnerství s Gamry Instruments. Jsme přesvědčeni, že naše měřící a testovací zařízení přinesou do jejich produktové řady nový rozměr a posílíme spolu naše pozice na trhu."

S touto transformací a novou spoluprací stojí Kolibrik.net na prahu vzrušující budoucnosti. Jejich zákazníci mohou očekávat inovativní a spolehlivá měřící zařízení, která odpovídají nejvyšším standardům daného odvětví.

European Union
Project "Česká vodíková technologická platforma 2023" CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_369/0025119
Is co-financed by the European Union