WEBINÁŘ O ČISTÝCH TECHNOLOGIÍCH

29. do 31. března koná online workshop zaměřený na dvě hlavní témata, která byla označena jako priority spolupráce mezi EU a Kanadou, tj. vodík a oběhové hospodářství. Akci pořádá EU se západními provinciemi Kanady (Britská Kolumbie, Alberta, Saskatchewan).

Mezi tématy tří půldenních workshopů budou CAN i EU příležitosti v oblasti vodíkových technologií, zkušenosti EU i CAN firem s budováním partnerství se svými protějšky nebo EU a CAN programy na podporu CETA (bližší informace najdete zde: https://www.export.cz/aktuality/kanada-a-eu-poradaji-webinar-o-cistych-technologiich/).

V rámci účasti je možnost mít virtuální stánek a naplánovat si B2B nebo B2G schůzky.

Akce je zajímavou příležitostí, jak představit české produkty kanadskému trhu a získat nové kontakty, ať už na případné obchodní partnery nebo partnery v oblasti výzkumu (s provincií Alberta máme navázanou spolupráci na programu DELTA2, přes nějž se dá také žádat o finanční podporu na kolaborativní výzkumné projekty).

V případě zájmu o účast se můžete zaregistrovat přímo zde: (https://www.eventbrite.ca/e/2021-canada-european-virtual-workshop-on-cleantech-opportunities-registration-142136751851?aff=erelexpmlt).

European Union
Project "Česká vodíková technologická platforma 2023" CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_369/0025119
Is co-financed by the European Union