Den plynové mobility 2022

7. 9. 2022

Areál Pražské plynárenské v Praze 4 - Michle

Den plynové mobility (DPM) je akcí Českého plynárenského svazu, na níž se pravidelně představuje současná i připravovaná nabídka osobních, užitkových a nákladních vozidel a autobusů s pohonem na vodík či zemní plyn – CNG, LNG a biometan.

7. září 2022 se účastníci DPM v areálu Pražské plynárenské seznámí nejen s výhodami, ekologickým přínosem a bezpečností provozu plynových vozidel, ale také s nároky na servis, možnostmi nákupu či získání dotací. Součástí akce budou v neposlední řadě i ukázky plnění vozidel.

Akce je určena pro firmy a podnikatelské subjekty, státní správu a místní samosprávu, politickou reprezentaci a odborná média. Návštěvníci se mohou zúčastnit řady odborných seminářů a firemních prezentací, kde se dozvědí informace o strategických cílech relevantních subjektů a nástrojích pro další rozvoj plynové mobility v České republice.

Den plynové mobility se uskuteční v areálu Pražské plynárenské v Praze 4 - Michli. Od 9 do 16 hodin zde bude přístupná venkovní expozice a stánky partnerů s ukázkou vozidel a technologií plnění vodíku, CNG a LNG. Pro účastníky bude v průběhu celého dne rovněž přichystáno občerstvení.

Pro více informací: https://dpm2022.cgoa.cz

European Union
Project "Česká vodíková technologická platforma 2023" CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_369/0025119
Is co-financed by the European Union