Vědecko-výzkumný pracovník v oblasti vodíkových technologií

Pracovní pozice: Vědecko-výzkumný pracovník v oblasti vodíkových technologií

Společnost: Centrum výzkumu Řež, s.r.o.

Místo výkonu práce: Hlavní 130, 25068, Husinec - Řež, okres Praha-východ, Česká republika

Datum nástupu: Po dohodě

Kontakt: https://ujv.jobs.cz/detail-pozice?r=detail&id=cpbr-1567210608

Co vás čeká?

  • Systematická práce na běžících projektech, aktivní vyhledávání nových dotačních i komerčních příležitostí
  • Spolupráce při navrhování a realizaci experimentálních zařízení
  • Realizace experimentálních činností na výzkumné infrastruktuře
  • Prezentace výsledků na odborných konferencích a v oborových platformách
  • Publikace výsledků vědecko-výzkumných aktivit

Co očekáváme od vás?

  • Máte VŠ vzdělání z technické fakulty (optimálně se zaměřením chemickotechnologickým, strojním nebo elektrochemickým)
  • Relevantní praxe např. ve výzkumu, projektování, výrobě v energetice, nebo ve strojírenství, nebo praxe z velké energetické společnosti
  • Zkušenosti se spouštěním technologických celků nebo s implementací vodíkových technologií v automotive výhodou
  • Vaše znalost anglického jazyka je na pokročilé úrovni slovem i písmem (porozumění anglickým textům, vědeckým publikacím, odborným zprávám)
  • Nechybí Vám ochota několikrát za rok vycestovat do zahraničí na různé pracovní meetingy
    a odborné konference

Co nabízíme:

  • Možnost být členem týmu, který se v Řeži zabývá výzkumem zcela nových technologií
  • Máme v plánu spoustu zajímavých projektů, takže nedostatku prostoru k profesnímu rozvoji se rozhodně obávat nemusíte
  • Práce v čistém prostředí, bez toxických, nebo jinak nebezpečných látek
  • Odpovídající mzdové ohodnocení včetně výkonových odměn a osobního ohodnocení
  • Dáme Vám k dispozici 5 týdnů dovolené
  • Široká škála dalších benefitů (např. benefitní systém cafeteria – Flexi pass card, příspěvek na penzijní/životní připojištění, zdravotní volno)
  • Poskytneme Vám příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Snadnou dopravní dostupnost - vlakem (z Masarykova nádraží za 20 minut, z Kralup za 10 minut), autobusem anebo na kole po cyklostezce, případně autem ( vlastní firemní parkoviště)
  • Pracovní náplň lze částečně přizpůsobit Vašim znalostem a preferencím
  • Nástup ideálně ihned, umíme se ovšem přizpůsobit

Místo pracoviště

Hlavní 130, 25068, Husinec - Řež, okres Praha-východ, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

VŠ vzdělání z technické fakulty (optimálně se zaměřením chemickotechnologickým, strojním nebo elektrochemickým)

O společnosti ÚJV Řež, a. s.:

ÚJV Řež, a. s. se zaměřuje především a podporu bezpečného a efektivního provozu energetických zdrojů, zejména jaderných, služby nakládání s radioaktivními odpady, vyřazování jaderných zařízení z provozu a projektování, včetně souvisejících inženýrských prací. Intenzivně se věnuje také problematice dalších zdrojů energie a vodíkovým technologiím. V oblasti nukleární medicíny se zabývá vývojem, výrobou, distribucí radiofarmak a výstavbou i provozem center pro pozitronovou emisní tomografii (PET).

European Union
Project "Česká vodíková technologická platforma 2023" CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_369/0025119
Is co-financed by the European Union