Specialista technického odboru

Pracovní pozice: Specialista technického odboru

Společnost: Český plynárenský svaz (ČPS)

Místo výkonu práce: U Plynárny 223/42, Praha 4

Datum nástupu: Ihned

Kontakt: https://www.cgoa.cz/pages/pdfdoc/inzeraty/Inzerat_Specialista_technickeho_odboru_2022.pdf

Co vás čeká?

  • Zpracování odborných stanovisek k návrhům obecně závazných předpisů a jejich změnám.
  • Technické poradenství ve vymezené oblasti své působnosti se zaměřením na oblast přepravy, distribuce zemního plynu a odběrná plynová zařízení.
  • Zajištění činnosti garanta tvorby a schvalování normativních dokumentů.
  • Aktivní účast při práci na projektech zejména v oblasti vodíku a biometanu.
  • Přednášková a publikační činnost.
  • Spolupráce s plynárenskými společnostmi ČR i orgány státního odborného dozoru.
  • Aktivní účast při zastupování ČPS na jednáních organizací.
  • Spolupráce se zahraničními plynárenskými společnostmi a plynárenskými svazy

Co očekáváme od vás?

  • VŠ/SŠ vzdělání v technickém oboru (např. potrubář, technická zařízení budov, regulace tlaku a průtoku tekutin atd.)
  • Praxe v oboru výhodou.
  • Znalost AJ a NJ výhodou.
  • Práce s PC, Office 365.
  • Komunikační schopnosti, samostatnost a spolehlivost.

Co nabízíme:

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Získání komplexních znalostí o plynárenství na mezinárodní a národní úrovni.
  • Zajímavou a různorodou práci.
  • Stravenky hrazené v plné výši zaměstnavatelem.
  • Sociální fond ve výši 6 000kč ročně.
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna.
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění.

Místo pracoviště

U Plynárny 223/42, Praha 4

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

VŠ a SŠ v technickém oboru

O společnosti ČPS:

Hlavním posláním ČPS je vyvíjet činnost ve prospěch odborných zájmů a potřeb plynárenského oboru, zvyšovat jeho odbornou úroveň, zprostředkovávat přenos plynárenských informací a zastupovat české plynárenství na mezinárodní úrovni.

European Union
Project "Česká vodíková technologická platforma 2023" CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_369/0025119
Is co-financed by the European Union