Analytik/Analytička & Public Affairs pro Českou vodíkovou technologickou platformu

 Pracovní pozice: Analytik/Analytička & Public Affairs

Společnost: Česká vodíková technologická platformy (HYTEP)

Místo výkonu práce: Praha

Datum nástupu: Po dohodě

Kontakt: Přihlaste se přes portál jobs.cz

Náplň práce:

  • Sledování a analýza relevantních evropských a národních podpůrných schémat a jejich následná komunikace směrem k členské základně
  • Tvorba vzdělávacího rámce k vodíkovým technologiím v ČR (tj. příprava vzdělávacího plánu)
  • Zpracování koncepce vzdělávacích seminářů a workshopů a jejich následná organizace
  • Pravidelná účast na jednáních pracovních skupin jak na evropské, tak národní úrovni, zejména v Hydrogen Europe, na MPO
  • Koordinace spolupráce členů HYTEP v rámci evropských asociací
  • Sledování a reporting evropských diskusí o roli vodíku a jeho využití v evropské ekonomice
  • Vyhledávání dotačních výzev a spolupodílení se na jejich následném plnění
  • Spolutvorba a realizace komunikačního plánu platformy včetně administrace soc. sítí a webových stránek

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru soc. věd, práva, energetiky nebo ekonomie
  • Velmi dobrá znalost angličtiny (B2), další jazyk výhodou
  • Zájem o vodíkové hospodářství
  • Analytické dovednosti, schopnost vidět problém v celkovém kontextu včetně schopnosti přistoupit k vyhodnocení možných dopadů
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost a spolehlivost, proaktivita a motivace a chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Malý, přátelský a mladý tým
  • Kancelář v centru Prahy (Nám. Republiky)
  • Prostor pro uplatnění Vašich nápadů a seberealizaci
  • Zajímavou náplň práce s nadnárodním přesahem
  • Podpora navazujícího osobního i odborného rozvoje a růstu
  • Možnost ovlivnit utváření vodíkové koncepce v ČR
  • Multisport kartu
  • Stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené ročně
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Časovou flexibilitu, možnost částečné práce z domova

Žádáme uchazeče o zaslání životopisu včetně motivačního dopisu. Pozice je vhodná i pro absolventy.

O platformě:

Posláním České vodíkové technologické platformy (HYTEP) je podpora vývoje vodíkových technologií a zavádění vodíkového hospodářství v ČR. Dále přispívá ke koordinaci aktivit subjektů vývoje vodíkových technologií a vodíkového hospodářství.

European Union
Project "Česká vodíková technologická platforma 2023" CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_369/0025119
Is co-financed by the European Union