Specialista/-ka vodíkových technologií

Pracovní pozice: Specialista/-ka vodíkových technologií

Společnost: FOR H2ENERGY s.r.o.

Místo výkonu práce: Litvínov/Most

Datum nástupu: Po dohodě

Co vás čeká?

  • Systematická práce na projektech v realizaci a plánovaných projektech zaměřených na aplikace vodíkových technologií v dopravě, energetice, průmyslu či budovách
  • Aktivní vyhledávání nových dotačních i komerčních příležitostí
  • Prezentace výsledků na odborných konferencích a v oborových platformách

Co očekáváme od vás?

  • VŠ vzdělání z technické fakulty (optimálně se zaměřením chemickotechnologickým, strojním nebo elektrochemickým), pozice je vhodná i pro absolventy
  • Výhodou je relevantní praxe např. ve výzkumu, projektování, výrobě v energetice nebo ve strojírenství anebo praxe z velké energetické společnosti
  • Zkušenosti s výzkumem v oblasti vodíkových technologií a jejich aplikacemi výhodou
  • Práce s PC – Balíček MS Office, zejména Word, Excel a PowerPoint
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2

Co vám nabízíme?

  • Zajímavá práce v rozmanitém týmu, který se podílí na zavádění inovativních a environmentálně šetrných technologií v jednom z nejperspektivnějších regionů ČR
  • Uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností při spolupráci na projektech s přímým dopadem na rozvoj vodíkového hospodářství v Ústeckém kraji a ČR
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Neformální firemní akce a oslavy
  • Individuální přístup k vašemu profesnímu rozvoji

Více se dozvíte na www.forh2e.com

Místo pracoviště

Litvínov/Most

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

VŠ vzdělání z technické fakulty (optimálně se zaměřením chemickotechnologickým, strojním nebo elektrochemickým), pozice je vhodná i pro absolventy

O společnosti FOR H2ENERGY:

Společnost pracuje na významných vodíkových projektech. Umí vyrábět, skladovat a distribuovat vodík, budovat malé vodíkové plnicí stanice, vyvíjet navazující vodíkové technologie a zejména komplexně vést a realizovat strategické projekty lokálního vodíkového hospodářství, jakým je například projekt H2 Triangle v areálu průmyslové zóny Triangle u Žatce.

European Union
Project "Česká vodíková technologická platforma 2023" CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_369/0025119
Is co-financed by the European Union