Senior specialista pro rozvoj vodíkového hospodářství

Pracovní pozice: Senior specialista pro rozvoj vodíkového hospodářství

Společnost: Česká vodíková technologická platforma (HYTEP)

Místo výkonu práce: Praha

Datum nástupu: Po dohodě

Kontakt: Životopis zasílejte na email

 Co Tě u nás čeká a nemine?

  • Budeš načítat relevantní studie v oblasti vodíkové ekonomiky a také zpracovávat jejich shrnutí,
  • Budeš sledovat a také se zapojovat do evropských, ale i národních diskusí o vodíku a jeho využití,
  • Budeš se aktivně účastnit jednání vybraných pracovních skupin,
  • Zapojíš se do výzkumných projektů, ve kterých je HYTEP spoluřešitelem,
  • Budeš prezentovat vývoj v oblasti vodíkového hospodářství na seminářích a konferencích,
  • Evropskou nebo i národní vodíkovou legislativu a strategie budeš pravidelně vystavovat svému kritickému názoru, který budeš následně komunikovat relevantním stakeholderům,
  • Budeš psát komentáře k důležitým novinkám a událostem v oblasti vodíkového hospodářství.

Náš ideální kandidát?

  • Máš vysokoškolské vzdělávání a zkušenosti z oboru souvisejících z náplní práce
  • Nejnovější trendy v oblasti vodíkových technologií bude Tvé srdcové téma
  • Zajímáš se o sektor energetiky, dopravy a průmyslu a snažíš se na využití vodíku těchto sektorech aplikovat holistický přístup
  • Máš výbornou znalost angličtiny
  • Jsi týmový hráč a máš smysl pro humor
  • Baví tě kontakt s lidmi a o našich členech a jejich aktivitách chceš vědět co nejvíce
  • Máš schopnost vidět problém v celkovém kontextu včetně schopnosti přistoupit k vyhodnocení možných dopadů a nebojíš se jeho následného proaktivního řešení
  • Máš výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Jsi samostatný/á a spolehlivý/á, proaktivní a rád/a se učíš novým věcem

 Na co se můžeš těšit:

  • Malý a přátelský tým
  • Kancelář v centru Prahy
  • Zajímavou náplň práce s nadnárodním přesahem
  • Další osobní i odborný rozvoj a růst
  • Práci na částečný či plný pracovní úvazek
  • Časovou flexibilitu a možnost práce z domova

Rádi se koukneme na Tvé CV, ale více nás zaujme Tvá 1stránková esej na téma, kde vidíš rozvoj vodíku a vodíkových technologií jako nejpřínosnější v rámci dekarbonizace hospodářství.