Projektový manažer - vodík

Pracovní pozice: Projektový manažer - vodík

Společnost: Český plynárenský svaz (ČPS)

Místo výkonu práce: U Plynárny 223/42, Praha 4

Datum nástupu: Po dohodě

Kontakt: https://www.cgoa.cz/pages/pdfdoc/inzeraty/Projektovy_manager_vodik.pdf

Co vás čeká?

  • Zpracování projektového rámce využití vodíku v plynárenství a následné řízení daného projektu.
  • Zajištěni podpory a související koordinace
  • Sdílení informací a jejich vzájemnou provázanost na úrovni přepravy, distribuce, podzemních zásobníků plynu a obchodu s plynem
  • Zpracování argumentace pro podporu využití vodíku
  • Zpracování koordinovaného akčního planu podpory vodíku
  • Veřejnou komunikaci na podporu vodíku
  • Tvorbu a rozvoj implementačního planu na využití vodíku v ČR
  • Zajištění koordinace s dalšími organizacemi, které se angažují v oblasti využití vodíku (Hytep, Asociace výrobců zařízeni apod.)
  • Sledování aktivit na mezinárodní úrovni (Marcogaz, DVGW, Ready4H2, Hydrogen Backbone a další)
  • Koordinace a evidence aktivit v rámci projektů ČPS souvisejících s vodíkem (projekty TAČR, Studie OPZ a další)
  • Reporting Radě ČPS a předsednictvu Rady ČPS

Co očekáváme od vás?

  • Hledáme vysokoškolsky vzdělaného člověka s praxí min. 5 let v oblasti energetika
  • Očekáváme zkušenost s projektovým řízením
  • Vysoký důraz klademe na osobnostní profil, na schopnost komunikovat s různými úrovněmi řízení uvnitř firem (představenstvo, ředitelé, projektoví manažeři, technici), schopnost nalézt kompromis
  • Nezbytností je silná vnitřní motivace, chuť učit se novým věcem a mít schopnost dotáhnout věci do konce
  • Očekáváme samostatnost, strukturovanost, spolehlivost a schopnost vidět problém v celkovém kontextu, nejen napříč problematikou samotnou, ale i směrem k jednotlivým hráčům na trhu
  • Samozřejmostí je výborná znalost AJ, slovem i písmem

Co nabízíme:

  • Atraktivní možnost podílet se na přípravě zásadních změn v plynárenském sektoru. To zahrnuje denní kontakt s managmentem plynárenských firem a jejich techniky a projektovými manažery
  • Zajímavou a různorodou práci v mladém dynamickém kolektivu
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
  • Další zaměstnanecké benefity

Místo pracoviště

U Plynárny 223/42, Praha 4

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

VŠ vzdělání s praxí min. 5 let v oblasti energetiky

O společnosti ČPS:

Hlavním posláním ČPS je vyvíjet činnost ve prospěch odborných zájmů a potřeb plynárenského oboru, zvyšovat jeho odbornou úroveň, zprostředkovávat přenos plynárenských informací a zastupovat české plynárenství na mezinárodní úrovni.

European Union
Project "Česká vodíková technologická platforma 2023" CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_369/0025119
Is co-financed by the European Union