Projektový administrátor

Pracovní pozice: Specialista/-ka vodíkových technologií

Společnost: CHEMINVEST s.r.o.

Místo výkonu práce: Gorkého 1613, 436 01, Litvínov

Datum nástupu: Po dohodě

Co vás čeká?

  • administrativní podpora při přípravě, realizaci a monitoringu projektů zaměřených na aplikace vodíkových technologií v dopravě, energetice, průmyslu či budovách
  • aktivní komunikace se zákazníky, dodavateli a dalšími partnery projektů
  • zpracování svěřené dokumentace a správa dokumentačního střediska
  • příprava podkladů k plánování a řízení projektů

Co očekáváme od vás?

  • SŠ vzdělání, ideálně ekonomického či technického zaměření
  • Práce s PC – Balíček MS Office, zejména Word, Excel a PowerPoint
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2
  • Samostatnost, spolehlivost, organizovanost
  • Aktivní a systematický přístup k práci
  • Výhodou řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:

  • Zajímavou práci v mladém a dynamickém týmu, který se podílí na zavádění inovativních a environmentálně šetrných technologií v jednom z nejperspektivnějších regionů ČR
  • Uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností při spolupráci na projektech s přímým dopadem na rozvoj vodíkového hospodářství v Ústeckém kraji a ČR
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost dalšího vzdělávání

Místo pracoviště

Gorkého 1613, 436 01, Litvínov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

SŠ vzdělání, ideálně z ekonomického či technického oboru

O společnosti CHEMINVEST:

CHEMINVEST je dodavatelská, projekční a inženýrská společnost, která na trhu působí již od roku 1995. Nabízí špičkové služby v oblasti chemického průmyslu, liniových staveb, dopravních staveb, energetiky a vodohospodářských staveb.

V oblasti vodíkových technologií se zaměřuje na projektování a zajištění výstavby vodíkových provozních jednotek a zařízení včetně infrastruktury pro bezemisní dopravu s FC pohony.

European Union
Project "Česká vodíková technologická platforma 2023" CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_369/0025119
Is co-financed by the European Union