H2 Fórum 2024

H2 Fórum 2024

10. - 11. 9. 2024

Císařské lázně, Karlovy Vary

V Karlových Varech se uskuteční již 3. ročník konference H2 Fórum, zaměřené na podporu rozvoje vodíkového hospodářství v České republice. I tentokrát vystoupí nejvýznamnější osobnosti a odborníci, kteří povedou diskusi o současnosti i budoucnosti vodíku. Přijďte i Vy a též se zapojte do diskuse.

Karlovarský kraj bude poprvé pořádat H2 Fórum, a to není náhoda. Kraj známý především jako lázeňský, je však i významným uhelným regionem. Těžba uhlí pomalu přechází z mnoha důvodů do útlumu, a tak musí být nahrazena novými moderními čistými, a hlavně udržitelnými technologiemi. Jednou z nejpravděpodobnější je právě vodík.

Na H2 fóru 2024 vystoupí řada zajímavých osobností jak z veřejného a akademického, tak především z komerčního sektoru. V rámci programu proběhnou odborné přednášky na téma vodíkové budoucnosti, budou představeny úspěšné projekty z Česka, ale i ze zahraničí a bude vysvětlena nutnost vzniku vodíkových údolí. Vše bude doplněno tematickou diskusí, do které se budou moci zapojit i přítomní účastníci.

Vodíkové fórum 2024 se koná pod záštitou MINISTERSTVA PRŮMYSLU A OBCHODU.

Veronika Vohlídková, výkonná ředitelka HYTEP, vystoupí v rámci druhého dne konference, v bloku "Vodík a Evropa po volbách".

Podívejte se na PROGRAM 1. a 2. dne konference.

Přihlásit se můžete skrz REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ.