01202022čt

Nabídka práce

Specialista/-ka vodíkových technologií / CHEMINVEST s.r.o.

Pracovní pozice: Specialista/-ka vodíkových technologií

Společnost: CHEMINVEST s.r.o.

Místo výkonu práce: Gorkého 1613, 436 01, Litvínov

Datum nástupu: Po dohodě

Kontakt:

Co vás čeká?

  • Systematická práce na projektech v realizaci a plánovaných projektech zaměřených na aplikace vodíkových technologií v dopravě, energetice, průmyslu či budovách
  • Aktivní vyhledávání nových dotačních i komerčních příležitostí
  • Prezentace výsledků na odborných konferencích a v oborových platformách

Co očekáváme od vás?

  • VŠ vzdělání z technické fakulty (optimálně se zaměřením chemickotechnologickým, strojním nebo elektrochemickým) - pozice je vhodná pro absolventy
  • Výhodou je relevantní praxe např. ve výzkumu, projektování, výrobě v energetice, nebo ve strojírenství, nebo praxe z velké energetické společnosti
  • Zkušenosti se výzkumem v oblasti vodíkových technologií a jejich aplikacemi výhodou
  • Práce s PC – Balíček MS Office, zejména Word, Excel a PowerPoint
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2

Co nabízíme:

  • Zajímavou práci v mladém a dynamickém týmu, který se podílí na zavádění inovativních a environmentálně šetrných technologií v jednom z nejperspektivnějších regionů ČR
  • Uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností při spolupráci na projektech s přímým dopadem na rozvoj vodíkového hospodářství v Ústeckém kraji a ČR
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost dalšího vzdělávání

Místo pracoviště

Gorkého 1613, 436 01, Litvínov

Typ pracovního vztahu

HPP, DPP, brigáda, praxe

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

VŠ vzdělání z technické fakulty (optimálně se zaměřením chemickotechnologickým, strojním nebo elektrochemickým)

O společnosti CHEMINVEST:

CHEMINVEST je dodavatelská, projekční a inženýrská společnost, která na trhu působí již od roku 1995. Nabízí špičkové služby v oblasti chemického průmyslu, liniových staveb, dopravních staveb, energetiky a vodohospodářských staveb.

V oblasti vodíkových technologií se zaměřuje na projektování a zajištění výstavby vodíkových provozních jednotek a zařízení včetně infrastruktury pro bezemisní dopravu s FC pohony.

Hydrogen Days 2022

Akce aktuální

16 3. 2022
5th Hydrogen & Fuel Cells Energy Summit

16. 3. 2022 - 17. 3. 2022, Porto, Portugal

23 3. 2022

23.-25.3. 2022,  Comfort Hotel Prague City East, Prague

25 4. 2022
Hannover Messe 2022

25 - 29. 4. 2022, Hannover, Německo

členové platformy

ČVUT FS
ÚJV Řež a.s.
VŠCHT Praha
Centrum výzkumu Řež s.r.o.
ORLEN Unipetrol
Pražská plynárenská, a.s.
Leancat s.r.o.
Český plynárenský svaz (ČPS)
GREEN REMEDY, s.r.o.
DEVINN – Development Innovation
Energy financial group (EFG)
ENVISAN-GEM, a.s.
CHEMINVEST s.r.o.
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Výzkumné energetické centrum
Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i
ŠKODA ELECTRIC a.s.
Chart Ferox, a.s.
CYLINDERS HOLDING a.s.
OKK Koksovny, a.s
Centrum dopravního výzkumu, v. v. i
ŠKODA JS a.s.
SOLEK HOLDING SE
C-Energy Planá s.r.o.
Hyundai Motor Czech, s.r.o.
Hydrogen Institute CZ
Rév Group s.r.o.
Fond HYDROGEN1
ZEBRA GROUP s.r.o.
Veolia Energie ČR, a.s.
SVÚM a.s.
Linde Gas, a.s.
TÜV SÜD Czech s.r.o.
SPOLCHEMIE
Chemoprojekt, a.s.
Messer Technogas s.r.o.
Zásilkovna
Solar Global a.s.
GENTEC CHP s.r.o.
IVECO Bus
Enery
Projekt ČESKÁ VODÍKOVÁ TECHNOLOGICKÁ PLATFORMA 2023 je spolufinancován Evropskou unií