09232021čt

Nabídka práce

Vědecko-výzkumný pracovník v oblasti vodíkových technologií / CVŘ Centrum výzkumu Řež

Pracovní pozice: Vědecko-výzkumný pracovník v oblasti vodíkových technologií

Společnost: Centrum výzkumu Řež, s.r.o.

Místo výkonu práce: Hlavní 130, 25068, Husinec - Řež, okres Praha-východ, Česká republika

Datum nástupu: Po dohodě

Kontakt: https://ujv.jobs.cz/detail-pozice?r=detail&id=cpbr-1567210608

Co vás čeká?

  • Systematická práce na běžících projektech, aktivní vyhledávání nových dotačních i komerčních příležitostí
  • Spolupráce při navrhování a realizaci experimentálních zařízení
  • Realizace experimentálních činností na výzkumné infrastruktuře
  • Prezentace výsledků na odborných konferencích a v oborových platformách
  • Publikace výsledků vědecko-výzkumných aktivit

Co očekáváme od vás?

  • Máte VŠ vzdělání z technické fakulty (optimálně se zaměřením chemickotechnologickým, strojním nebo elektrochemickým)
  • Relevantní praxe např. ve výzkumu, projektování, výrobě v energetice, nebo ve strojírenství, nebo praxe z velké energetické společnosti
  • Zkušenosti se spouštěním technologických celků nebo s implementací vodíkových technologií v automotive výhodou
  • Vaše znalost anglického jazyka je na pokročilé úrovni slovem i písmem (porozumění anglickým textům, vědeckým publikacím, odborným zprávám)
  • Nechybí Vám ochota několikrát za rok vycestovat do zahraničí na různé pracovní meetingy
    a odborné konference

Co nabízíme:

  • Možnost být členem týmu, který se v Řeži zabývá výzkumem zcela nových technologií
  • Máme v plánu spoustu zajímavých projektů, takže nedostatku prostoru k profesnímu rozvoji se rozhodně obávat nemusíte
  • Práce v čistém prostředí, bez toxických, nebo jinak nebezpečných látek
  • Odpovídající mzdové ohodnocení včetně výkonových odměn a osobního ohodnocení
  • Dáme Vám k dispozici 5 týdnů dovolené
  • Široká škála dalších benefitů (např. benefitní systém cafeteria – Flexi pass card, příspěvek na penzijní/životní připojištění, zdravotní volno)
  • Poskytneme Vám příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Snadnou dopravní dostupnost - vlakem (z Masarykova nádraží za 20 minut, z Kralup za 10 minut), autobusem anebo na kole po cyklostezce, případně autem ( vlastní firemní parkoviště)
  • Pracovní náplň lze částečně přizpůsobit Vašim znalostem a preferencím
  • Nástup ideálně ihned, umíme se ovšem přizpůsobit

Místo pracoviště

Hlavní 130, 25068, Husinec - Řež, okres Praha-východ, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

VŠ vzdělání z technické fakulty (optimálně se zaměřením chemickotechnologickým, strojním nebo elektrochemickým)

O společnosti ÚJV Řež, a. s.:

ÚJV Řež, a. s. se zaměřuje především a podporu bezpečného a efektivního provozu energetických zdrojů, zejména jaderných, služby nakládání s radioaktivními odpady, vyřazování jaderných zařízení z provozu a projektování, včetně souvisejících inženýrských prací. Intenzivně se věnuje také problematice dalších zdrojů energie a vodíkovým technologiím. V oblasti nukleární medicíny se zabývá vývojem, výrobou, distribucí radiofarmak a výstavbou i provozem center pro pozitronovou emisní tomografii (PET).

Akce aktuální

23 9. 2021
6. ročník Podnikatelského fóra Ústeckého kraje

23. - 24. 9. 2021, Ústí nad Labem, ČR, online

14 10. 2021
Fórum elektromobilita 2021

14. - 15. 10. 2021, Praha, ČR, Fórum Karlín

členové platformy

ČVUT FS
ÚJV Řež a.s.
VŠCHT Praha
Centrum výzkumu Řež s.r.o.
ORLEN Unipetrol
Pražská plynárenská, a.s.
Leancat s.r.o.
Český plynárenský svaz (ČPS)
GREEN REMEDY, s.r.o.
DEVINN – Development Innovation
Energy financial group (EFG)
ENVISAN-GEM, a.s.
CHEMINVEST s.r.o.
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Výzkumné energetické centrum
Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i
ŠKODA ELECTRIC a.s.
Chart Ferox, a.s.
CYLINDERS HOLDING a.s.
OKK Koksovny, a.s
Centrum dopravního výzkumu, v. v. i
ŠKODA JS a.s.
SOLEK HOLDING SE
C-Energy Planá s.r.o.
Hyundai Motor Czech, s.r.o.
Hydrogen Institute CZ
Rév Group s.r.o.
Fond HYDROGEN1
ZEBRA GROUP s.r.o.
Veolia Energie ČR, a.s.
SVÚM a.s.
Linde Gas, a.s.
TÜV SÜD Czech s.r.o.
SPOLCHEMIE
Chemoprojekt, a.s.
Messer Technogas s.r.o.
Zásilkovna
Projekt ČESKÁ VODÍKOVÁ TECHNOLOGICKÁ PLATFORMA 2023 je spolufinancován Evropskou unií