09232021čt

Nabídka práce

Specialista inovací v energetice / ÚJV Řež, a. s.

Pracovní pozice: Specialista/Specialistka inovací v energetice

Společnost: ÚJV Řež, a. s.

Místo výkonu práce: Hlavní 130, 25068, Husinec - Řež, okres Praha-východ, Česká republika

Datum nástupu: Po dohodě

Kontakt: https://ujv.jobs.cz/detail-pozice?r=detail&id=cpbr-1569163625

Co vás čeká?

  • provádění analýz a interpretace životního cyklu (LCA) vybraných technologií v energetice
  • prezentaci výsledků na národních a mezinárodních konferencích a další publikační činnost
  • Spolupráce při navrhování a realizaci experimentálních i provozních zařízení

 Spolupráce při navrhování nových výzkumných projektů v rámci inovací v energetice

Co očekáváme od vás?

  • Máte VŠ technického směru (chemie/chemické inženýrství/strojírenství/environmentální vědy výhodou)
  • Jste samostatný/á, se zájmem o analytickou práci a máte dobré organizační schopnosti
  • Domluvíte se anglicky a rozumíte anglickým odborným textům (úroveň C1)
  • Umíte pracovat s počítačem (MS Excel, Word a PowerPoint na pokročilé úrovni)
  • Máte zájem se aktivně rozvíjet v oblasti výzkumu a vývoje v energetice
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou
  • Zkušenost se softwarem zaměřeným na LCA modelování - GaBi, SimaPro nebo podobným výhodou

Co nabízíme:

  • Spolupráci na zajímavých projektech a možnost rozvoje v týmu odborníků
  • Zázemí společnosti s více než 60 letou historií
  • Pružnou pracovní dobu
  • Výkonové prémie ve výši až 20 % roční hrubé mzdy
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna
  • Dotované obědy v místní jídelně (příspěvek zaměstnavatele v průměru 75 % ceny oběda)
  • Možnost využít specifických odborných kurzů
  • Podporu při postgraduálním studiu
  • Širokou škálu dalších benefitů (benefitní systém cafeteria)
  • Výbornou dopravní dostupnost – pro sportovce cyklostezka, dále spojení vlakem nebo autobusem
  • Sportovní vyžití (posilovna, volejbal)
  • Akce pro rodinné příslušníky (letní a zimní tábor), letní setkání zaměstnanců

Místo pracoviště

Hlavní 130, 25068, Husinec - Řež, okres Praha-východ, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Vysokoškolské vzdělání technického směru (chemie/chemické inženýrství/strojírenství/environmentální vědy výhodou)

O společnosti ÚJV Řež, a. s.:

ÚJV Řež, a. s. se zaměřuje především a podporu bezpečného a efektivního provozu energetických zdrojů, zejména jaderných, služby nakládání s radioaktivními odpady, vyřazování jaderných zařízení z provozu a projektování, včetně souvisejících inženýrských prací. Intenzivně se věnuje také problematice dalších zdrojů energie a vodíkovým technologiím. V oblasti nukleární medicíny se zabývá vývojem, výrobou, distribucí radiofarmak a výstavbou i provozem center pro pozitronovou emisní tomografii (PET).

Akce aktuální

23 9. 2021
6. ročník Podnikatelského fóra Ústeckého kraje

23. - 24. 9. 2021, Ústí nad Labem, ČR, online

14 10. 2021
Fórum elektromobilita 2021

14. - 15. 10. 2021, Praha, ČR, Fórum Karlín

členové platformy

ČVUT FS
ÚJV Řež a.s.
VŠCHT Praha
Centrum výzkumu Řež s.r.o.
ORLEN Unipetrol
Pražská plynárenská, a.s.
Leancat s.r.o.
Český plynárenský svaz (ČPS)
GREEN REMEDY, s.r.o.
DEVINN – Development Innovation
Energy financial group (EFG)
ENVISAN-GEM, a.s.
CHEMINVEST s.r.o.
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Výzkumné energetické centrum
Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i
ŠKODA ELECTRIC a.s.
Chart Ferox, a.s.
CYLINDERS HOLDING a.s.
OKK Koksovny, a.s
Centrum dopravního výzkumu, v. v. i
ŠKODA JS a.s.
SOLEK HOLDING SE
C-Energy Planá s.r.o.
Hyundai Motor Czech, s.r.o.
Hydrogen Institute CZ
Rév Group s.r.o.
Fond HYDROGEN1
ZEBRA GROUP s.r.o.
Veolia Energie ČR, a.s.
SVÚM a.s.
Linde Gas, a.s.
TÜV SÜD Czech s.r.o.
SPOLCHEMIE
Chemoprojekt, a.s.
Messer Technogas s.r.o.
Zásilkovna
Projekt ČESKÁ VODÍKOVÁ TECHNOLOGICKÁ PLATFORMA 2023 je spolufinancován Evropskou unií